Plánované starty

Realizované starty

Datum Čas (UTC) Nosič Horní stupeň Kosmodrom Rampa Náklad Výsledek
5.12.2018 18:16:16 Falcon 9 UpgradeUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-40 Dragon SpX-16 (CRS-16) Úspěch
4.12.2018 20:37:07.300 Ariane 5 ECAEvropská kosmická agentura Centre spatial guyanais CSG ELA-3 GSAT-11, GEO-KOMPSAT-2A (GK2A, Cheollian 2A) Úspěch
3.12.2018 18:34:05 Falcon 9 UpgradeUSA Vandenberg Air Force Base VAFB SLC-4E SHERPA SSO Úspěch

Plánované starty

Datum Čas (UTC) Nosič Horní stupeň Kosmodrom Rampa Náklad
7.12.2018 04:12 CZ-2DČína Jiuquan Satellite Launch Center JQ 43/94 SaudiSAT-5A, SaudiSAT-5B
7.12.2018 17:30 CZ-3BČína G2 Xichang Satellite Launch Center Xi LC-2 Chang'e-4 probe, Chang'e-4 rover
8.12.2018 04:19 Delta IV HeavyUSA Vandenberg Air Force Base VAFB SLC-6 NROL-71: KH-11 17 (Crystal 17, Block 5 #1)
13.12.2018 ElectronNový Zéland Curie Mahia Mahia LC1 CeREs, CHOMPTT, Da Vinci, ISX, NMTSat, RSat-P, Shields 1, STF 1, CubeSail 1, CubeSail 2, Fox 1D, TomSat Eagle Scout, TomSat R3, SHFT 1, VCLS-1
15.12.2018 CZ-4BČína Taiyuan Satellite Launch Center TY LC-9 ZY-2D Ziyuan-2D, Tianyi MV-1, BNU-1
18.12.2018 Soyuz 2-1ARusko Fregat-MT Centre spatial guyanais CSG ELS CSO 1 (Composante Spatiale Optique-1)
18.12.2018 NET 14:10 Falcon 9 UpgradeUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-40 GPS III SV01 (Vespucci)
19.12.2018 NET GSLV Mk IIIIndie Satish Dhawan Space Centre Sriharikota SLP GSAT-7A
25.12.2018 CZ-3CČína G2 Xichang Satellite Launch Center Xi LC-3 TJS-3
25.12.2018 22:12 Proton-M (Phase 3)Rusko Briz-M Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad ?? Blagovest #13 (Kosmos ?)
27.12.2018 02:07 Soyuz 2-1ARusko Fregat-M Vostochniy Cosmodrome Vostochniy 1S Kanopus V #5, Kanopus V #6
12.2018 CZ-11Čína Jiuquan Satellite Launch Center JQ ?? OKW-2
12.2018 CZ-11Čína Jiuquan Satellite Launch Center JQ ?? Lingque #1, Lingque #2
12.2018 CZ-2DČína Jiuquan Satellite Launch Center JQ 43/94 GF-7 Gaofen-7
12.2018 CZ-11Čína Jiuquan Satellite Launch Center JQ ?? Xingyun-1 #1, Xingyun-1 #2
2018 CZ-3B/G2Čína Xichang Satellite Launch Center Xi ?? CongoSat-1
2018 CZ-2DČína Jiuquan Satellite Launch Center JQ 43/603 JL-2 Jilin-2
2018 CZ-2DČína Jiuquan Satellite Launch Center JQ 43/603 JL-3 Jilin-3
2018 Pegasus XLUSA Kwajalein Island, Reagan Test Site Kw RW06/24 L-1011 ICON (Ionospheric Connection Explorer)
2018 CZ-3CČína Xichang Satellite Launch Center Xi LC-3 Beidou 2 G8
2018 CZ-11Čína Jiuquan Satellite Launch Center JQ ?? OVS-2, OHS-2s
2018 CZ-11Čína Jiuquan Satellite Launch Center JQ ?? CAS-6
17.1.2019 NET Falcon 9 UpgradeUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-39A Dragon v2 (SpX-DM1) LIVE
17.1.2019 00:50:20 EpsilonJaponsko Kagoshima Space Center Ka M-5 RAPIS-1 (RAPid Innovative payload demonstration Satellite 1)
23.1.2019 Ariane 5 ECAEvropská kosmická agentura Centre spatial guyanais CSG ELA-3 HS4-SGS1 (Hellas-Sat-4, SaudiGeoSat-1), GSAT-31
23.1.2019 23:00 Delta IV M+ (5,4)USA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-37B WGS-10
31.1.2019 GSLV Mk IIIndie Satish Dhawan Space Centre Sriharikota Chandrayaan-2 LIVE
1.2019 NET Falcon HeavyUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-39A Arabsat 6A
1.2019 Falcon 9 UpgradeUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-40 PSN-6 (Pasifik Satelit Nusantara 6), SpaceIL Sparrow, Spaceflight GTO 1
1.2019 NET Falcon 9 UpgradeUSA Vandenberg Air Force Base VAFB SLC-4E Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next, Iridium Next
7.2.2019 Soyuz 2-1BRusko Fregat-MT Centre spatial guyanais CSG ELS OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat, OneWeb smallsat
7.2.2019 16:47 Soyuz 2-1BRusko Fregat-M Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 31/6 EgyptSat-A
17.2.2019 NET Falcon 9 UpgradeUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-39A Dragon SpX-17 (CRS-17)
18.2.2019 Falcon 9 UpgradeUSA Vandenberg Air Force Base VAFB SLC-4E Radarsat C-1, Radarsat С-2, Radarsat С-3
2.2019 VegaEvropská kosmická agentura Centre spatial guyanais CSG ELV/ELA-1 PRISMA (Precursore Iperspettrale della Missione Applicativa)
1.3.2019 Soyuz FGRusko Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 1/5 (Gagarin's Start) Soyuz MS-12
1.3.2019 NET Antares 230USA Mid-Atlantic Regional Spaceport MARS LP-0A Cygnus NG-11 (CRS-11)
28.3.2019 Soyuz 2-1ARusko Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 31/6 Progress MS-11
3.2019 Soyuz 2-1BRusko Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 31/6 Meteor-M #2-2, Ionosfera #3, Ionosfera #4
3.2019 VegaEvropská kosmická agentura Centre spatial guyanais CSG ELV/ELA-1 Seosat/Ingenio
3.2019 NET Falcon HeavyUSA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-39A DSX, FORMOSAT 7A, FORMOSAT 7B, FORMOSAT 7C, FORMOSAT 7D, FORMOSAT 7E, FORMOSAT 7F, GPIM, OTB, FalconSat 6, NPSat 1, Oculus-ASR, Prox 1, LightSail B, Ballast
3.2019 NET Ariane 5 ECAEvropská kosmická agentura Centre spatial guyanais CSG ELA-3 Eutelsat 7C
3.2019 NET Atlas 5-421USA Cape Canaveral Air Force Station CCAFS SLC-41 CST-100 Starliner (Boe-OFT) LIVE
3.2019 NET Vector-RUSA Pacific Spaceport Complex – Alaska Kd LP-1 Unicorn-2a, Alfa Orbital UG Delfi-PQ1, TU Delft
3.2019 Proton-M (Phase 3)Rusko Briz-M Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 200/39 Eutelsat 5 West B
4.2019 Proton-M (Phase 3)Rusko Briz-M Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad ?? Spektr-RG LIVE
5.2019 Proton-M (Phase 3)Rusko Blok DM-03 Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad ?? Elektro-L No.3
8.11.2019 Proton-M (Phase 3)Rusko Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 200/39 MLM Nauka
2019 NET Zenit-3SLBFRusko Fregat-SB Baikonur Cosmodrome Baikonur Pad 45/1 Lybid
2019 Soyuz 2-1BRusko Plesetsk Cosmodrome PL Site 43/4 Pion-NKS (Kosmos ?)
Vygenerované: 2018-12-06 22:00:32